Spořící plán


Pokud jste typ "spořícího klienta" a více Vám vyhovuje průběžné odkládání finančních prostředků, pak Vám nabízíme výjimečný produkt - nákup zlata formou splátek - spoření se zlatem.

Investiční zlato dnes není zdaleka jenom pro bohaté lidi. Investiční zlato za výhodné ceny je díky našemu produktu "Zlatá rezerva" dostupné úplně všem. Zajistíme Vám nákup ryzího investičního zlata (ryzost 999,9) nejprestižnějších značek formou splátek za velmi výhodné ceny bez ohledu na Vaše majetkové poměry.

Množství nakupovaného zlata, výši i délku splátek, četnost splátek i frekvenci si určujete libovolně sami podle aktuální situace. Jednou z největších předností je, že nemusíte platit splátky pravidelně a tudíž nejsou ani žádné sankce za nedodržení termínu splátek. Naši klienti si velmi oblíbili také možnost disponovat se svým zbožím již v průběhu splátkového cyklu, tzn. že si každý klient může své zboží odebrat už v průběhu splátek, nikoli až na konci splátkového období. Díky pravidelným průběžným nákupům získáte dlouhodobou průměrnou cenu a vyhnete se riziku špatné volby investice. Je výhodnější vlastnit více menších cihliček, jako mít svůj majetek v jedné velké cihle. Proto s ohledem na vhodný poměr investice, větší flexibilitu a dostupnost k finančním prostředkům, zajišťujeme všem našim klientům tzv. management vzácných kovů.

Vzhledem k velkému množství našich klientů a objednávek můžeme všem zákazníkům dodávat zboží za velmi výhodnou cenu. Klienti, kteří doplatí celou zakázku a dosáhnou stanovenou cílovou částku od nás získávají formou bonusu významnou část zlata navíc. Pokud máte zájem uzavřít tento typ obchodu, a nebo chcete získat více informací, kontaktujte nás. Vypracujeme pro Vás řešení na míru a zajistíme pro Vás setkání s našim zástupcem.

KONTAKTNÍ MÍSTO spoření se zlatem:
náměstí Republiky 28, Plzeň
telefon: 377 970 715

PROVOZNÍ DOBA:
Po vyhrazeno pro sjednané schůzky
Út 9:00 - 12:00 13:00 - 15:00
St 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Čt 9:00 - 12:00 13:00 - 15:00
Pá vyhrazeno pro sjednané schůzky


Pro bližší informace klikněte prosím zde:Každý zákazník, který má uzavřen spořící plán, má zároveň přístup do webové aplikace, kde si může kontrolovat stav svého účtu ve zlatě.

Při naspořené částce vyšší nezli 20tis. Kč má zároveň možnost nechat si zaslat zlaté cihličky a uložit na bezpečné místo dle svého uvážení.


Kontakt pro nové zákazníky - Jiří Vlček (jednatel spol.)
Telefon: 602 372 782, e-mail: jirivlcek@jimiro.cz